Indeks witryny Po godzinach Hobby Internet i komputery Płaska klawiatura mechaniczna - rekomendacje

Płaska klawiatura mechaniczna - rekomendacje

Porady, spostrzeżenia, nowinki

Czas, abym i ja mogła cieszyć się mechanicznymi przełącznikami. Membrany muszą w końcu wylądować w koszu na śmieci. Potrzebne mi konkretne rekomendacje klawiatur mechanicznych. Co mnie frapuje i trochę boli to fakt, że większość produktów jest bardzo wysoka. Wiem, że klawiatura mechaniczna musi mieć pewną wysokość z powodu konstrukcji przełączników, ale część producentów wyraźnie przesadza, aby dodać jakiegoś dziwnego splendoru swoim urządzeniom. Czy widzieliście u którejś z firm w miarę płaskie klawiatury mechaniczne? Niektóre modele znakowane logiem Corsair mają dosyć niski profil, a jednak udało się w nich zmieścić odpowiednie przełączniki. Kto jeszcze produkuje podobne wersje? Proszę trzymać się sprawdzonych marek, gdyż nie mam zamiaru na sobie wypróbować klawiatury firmy, która nie jest jeszcze szerzej rozpropagowana pośród graczy. Największe znaczenie będzie dla mnie miała wysokość klawiszy wraz z podstawą, czyli na jakiej wysokości od pulpitu biurka znajdują się ich nasady. Najlepiej rekomendujcie z nazwy wybrane modele, ale dodajcie też przynajmniej minimalne uzasadnienie techniczne.

Wielkie dzięki, przyda się)

kuchnie Tychy

Wróć do Internet i komputery